| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 800 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| نام | سنگ تراش کامیون 60t |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD یا LED |
| عرض | 3 متر |
| سکو | صفحه چکر یا صفحه صاف |
| سنسور | مقیاس آنالوگ |
| نوع | ترازو سکوی توزین |
|---|---|
| مواد | فولاد کارتن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 500 کیلوگرم تا 5 تن |
| شاخص | اقتصادی؛ عمومی؛ دقت بالا اختیاری |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مادی | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام | ترازو توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، سیاه، زرد |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| کلاس دقت | OIML III |
| نام | ترازوی نیمکتی الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| مواد | فولاد نرم |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| عملکرد | مقیاس وزن |
| منبع برق | 220 ولت / 50 هرتز 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع | مقیاس کف، مقیاس پلت فرم |
| نام | ترازوی پلتفرم کامیون |
|---|---|
| دقت | 20 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 100 تن |