| نام محصول | وزن چدن M1 |
|---|---|
| تراکم | 6.8-7.0g/cm3 |
| ارزش اسمی | 1000 کیلوگرم |
| کاربرد | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی کردن | جعبه چوبی |
| نام | مقیاس سکوی کف |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشش داده شده یا نقاشی |
| رنگ | خاکستری، آبی، سبز، اختیاری |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED A12، T6 یا دیگر اختیاری |
| نام | نشانگر وزن |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | ترازو کف پلت فرم |
|---|---|
| رفتار | اتمام برس |
| مواد | 304فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع نمایش | ال سی دی / LED قرمز |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع | ترمینال برای مقیاس U شکل، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| تایپ کنید | ترمینال برای مقیاس شکل U ، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD |
| مواد | مورد پلاستیک |
| دقت | 300000 |
| منبع تغذیه | 220V 50HZ یا 110V 60HZ |
| نام | مقیاس پلت فرم الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشش داده شده یا نقاشی |
| رنگ | خاکستری، آبی، سبز، اختیاری |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED A12، T6 یا دیگر اختیاری |