| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | ترازو وزن پلت فرم |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | آبی |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| بار رتبه بندی شده | ۳۰۰۰ کیلوگرم |
| نوع | ترازو نیمکت |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مادی | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار دارای امتیاز | 30 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | مقیاس پلت فرم دیجیتال |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، آبی |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نظریه | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار دارای امتیاز | 100 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | انتقال فشار |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |