| مواد | 304SUS |
|---|---|
| نوع نمایش | LED/LCD |
| بار رتبه بندی شده | 50 کیلوگرم |
| منبع برق | 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع | ترازو نیمکت |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 60 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام | ترازو پلت فرم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | 304 SUS |
| رفتار | اتمام برس |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| دقت | C3 |
| شماره مدل | SKC |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD/LED |
| مواد | فولاد کربن / فولاد ضد زنگ |
| دقت | 0.1 گرم / 1 گرم / 10 گرم / 50 گرم |
| نام محصول | ترازو نیمکت |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نام | ترازوهای نیمکتی با دسته منطقی |
|---|---|
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| مواد | جنس فولاد کربن با پوشش فولادی ضد زنگ |
| کابل عرضه شده است | کابل لودسل |
| نوع نمایش | T7+E،A12E یا اختیاری |
| اندازه بستر | 300x300 میلی متر |
|---|---|
| رنگ | اختیاری |
| ظرفیت | 100 ~ 200 کیلوگرم |
| مدل | SKC |
| بسته بندی | مقوا |
| نام | مقیاس سکوی کف نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| دقت | کلاس 3 |
| نام | ترازو توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، سیاه، زرد |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| کلاس دقت | OIML III |
| نام | مقیاس شمارش |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| مواد | فولاد ملایم یا فولاد ضد زنگ 304 |