| نوع نمایش | ال سی دی / LED قرمز |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | ال سی دی / LED قرمز |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | سلول بارگذاری |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | سلول بارگذاری |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| نام | ترازو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نوع | ترمینال برای مقیاس U شکل، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترازوی کامیون |
|---|---|
| نمایش دادن | 6 - عدد 20mm LED قرمز |
| نرخ باد | 600، 1200، 2400، 4800، 9600 اختیاری |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد کامیون |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 1T~5T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |