| نام | ترازو کف پلت فرم |
|---|---|
| رفتار | اتمام برس |
| مواد | 304فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 1T~5T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام | ترازو 1000 کیلوگرمی کف ترازو 1 تنی ترازو 2 تنی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازو وزن پلت فرم |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | آبی |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| شماره مدل | SKC |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD/LED |
| مواد | فولاد کربن / فولاد ضد زنگ |
| دقت | 100 گرم |
| نام محصول | ترازو نیمکت |
| نام | میله های توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار رتبه بندی شده | 3T |