| name | low profile floor scales |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| ماده | جعبه اتصال فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| حالت اقامت | تنظیم یا ولتاژ تکی |
| درجه ضد آب | IP67 |
| نوع سلول بارگذاری | آنالوگ یا دیجیتال |
| نوع نمایش | ال سی دی / LED قرمز |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| ماده | جعبه اتصال پلاستیکی |
|---|---|
| مواد | پلاستیک |
| حالت اقامت | تنظیم یا ولتاژ تکی |
| درجه ضد آب | IP66 |
| نوع سلول بارگذاری | آنالوگ |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| رنگ | خاکستری، قرمز، زرد، مشکی، آبی |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نوع | سنگ تراش |
|---|---|
| نمایش دادن | 7 بیت LED، 7 نشانگر وضعیت |
| تحریک سلول بار | DC 5V |
| حداکثر اتصال لودسل | 8 در 350 اهم یا 16 در 700 اهم |
| روش انتقال | RS232، RS422 اختیاری RS485 اختیاری است |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| رنگ | رنگ خاکستری |
| مواد | فولاد کربن |
| کابل عرضه شده است | کابل محافظ 5 متری، کابل فلزی |
| نوع نمایش | A12، A12E یا اختیاری |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مادی | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |