| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 1T~5T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |
| مواد | 304 SUS |
|---|---|
| لود سلول | 4 لودسل، Zemic یا Keli |
| ظرفیت | 500 کیلوگرم تا 3 تن |
| بخش | 0.2/0.5/1 کیلوگرم |
| اندازه پلت فرم | 1000x1000/1200x1200/1500x1500 میلی متر |
| نام | ترازوی وزن دیجیتال صنعتی |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| مواد | فولاد نرم |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| رفتار | پوشش پودری یا گالوانیزه گرم |
| رنگ | خاکستری، قرمز، سیاه، آبی، زرد |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نوع | مقیاس کف |
| نام | ترازوی نیمکت الکترونیکی صنعتی |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| بار رتبه بندی شده | 200 کیلو |
| مواد | فولاد نرم |
| نام | مقیاس صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، آبی |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |