| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| رنگ | خاکستری، قرمز، زرد، مشکی، آبی |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | 304 فولاد ضد زنگ |
| نام | ترازوی ویلچر قابل حمل |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن |
| نمایش دادن | نمایشگر دیجیتال LED |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | ترازو نیمکت توزین |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| خارج از سیم | 4 سیم |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | نمایشگر توزین |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| حساسیت سلول بار | 1.5 ~ 3 میلی ولت / ولت |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |