| نام | ترازو وزن کف |
|---|---|
| رفتار | پوشش پودری یا گالوانیزه گرم |
| رنگ | خاکستری، قرمز، سیاه، آبی، زرد |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| بار رتبه بندی شده | 15000 کیلوگرم |
| نام | ترازوی وزن دیجیتال صنعتی |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| مواد | فولاد ملایم یا فولاد ضد زنگ 304 |
| نام | مقیاس شمارش |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| مواد | فولاد ملایم یا فولاد ضد زنگ 304 |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |