| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازو توزین کامیون پالت |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| نام | میله های توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار رتبه بندی شده | 3T |
| نام | میله های توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار رتبه بندی شده | 3T |
| نام محصول | نمایشگر توزین |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| حساسیت سلول بار | 1.5 ~ 3 میلی ولت / ولت |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| خروجی ایمپدا | 350±5 Ω |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| مقاومت ورودی | 410±15Ω |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| شماره مدل | سری SKC |
|---|---|
| اندازه پلت فرم | 600*800 میلی متر |
| رنگ | اختیاری |
| بسته بندی | کارتن |
| جزئیات بسته بندی | مقوا |