| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC ، 40/50 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام | ترازو سکوی توزین |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشش داده شده یا نقاشی |
| رنگ | خاکستری، آبی، سبز، اختیاری |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED A12، T6 یا دیگر اختیاری |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | 304 فولاد ضد زنگ |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |