| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوهای کفی صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوی کف توزین صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد الگوی ضد لغزش، فولاد ملایم |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوهای کفی صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | باسکول ترازوی کامیون |
|---|---|
| دقت | 10 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| محل منبع | چین |