| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 1500 گرم |
| دقت | 0.1 گرم |
| واحدها | گرم، اونس، ct، پوند. |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| نوع | ترازنامه تحلیلی الکترونیکی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 200 گرم |
| دقت | 0.0001 گرم |
| نام | تعادل توزین آزمایشگاهی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250V |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | فشار سنج دقیق |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| نوع نمایش | LCD با نور پس زمینه |
|---|---|
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 160 گرم |
| دقت | 0.1 میلی گرم |
| واحدها | گرم، اونس، ct، پوند. |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| نوع | ترازوی توزین رومیزی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 31 کیلوگرم |
| دقت | 1 گرم |
| نوع | ترازو دیجیتال |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع | ترازوی توزین آزمایشگاهی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| نوع | ترازو دیجیتال |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| نوع | تعادل دقیق، تعادل آزمایشگاهی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 300 گرم |
| دقت | 1 میلی گرم |