| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 60 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | LED یا LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نام | ترازو کف پلت فرم |
|---|---|
| رفتار | اتمام برس |
| مواد | 304فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| نوع | ترازنامه تحلیلی الکترونیکی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 200 گرم |
| دقت | 0.0001 گرم |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 1500 گرم |
| دقت | 0.1 گرم |
| واحدها | گرم، اونس، ct، پوند. |