| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | انتقال فشار |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| سکو | فولاد کربن |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC ، 40/50 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 2.0mv/v+5% |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |