| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | سنسور مصرف |
| ظرفیت | 300 کیلوگرم |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نظریه | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار دارای امتیاز | 600 کیلوگرم |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |