| نام | وزن میله |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| رفتار | اتمام برس |
| نوع | مقیاس پلت فرم |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نظریه | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| نام | باسکول متحرک |
|---|---|
| دقت | 10 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| محل منبع | چین |
| نام | باسکول ترازوی کامیون |
|---|---|
| دقت | 20 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 100 تن |
| نام محصول | وزنه های چدنی M1 |
|---|---|
| تراکم | 7.2 کیلوگرم بر سانتی متر مربع |
| درمان سطح | نقاشی |
| درخواست | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| نوع نمایش | نمایشگر دیجیتال LED |
|---|---|
| زمان واکنش پایدار | پنج ثانیه |
| جعبه اتصال | نوع فولاد ضد زنگ |
| نام | ترازو الکتریکی برای ترازو وسایل نقلیه |
| مواد | فولاد کربن / AG700L/1000L/1200L |
| نام محصول | وزن چدن M1 |
|---|---|
| تراکم | 6.8-7.0g/cm3 |
| ارزش اسمی | 1000 کیلوگرم |
| کاربرد | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی کردن | جعبه چوبی |