| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| مقاومت ورودی | 350±3.5 اهم |
| نام | سلول باربری پرتو برشی |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| مقاومت ورودی | 350±3.5 اهم |
| نام | سلول باربری پرتو برشی |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| مقاومت ورودی | 350±3.5 اهم |
| نام | سلول باربری پرتو برشی |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| مقاومت ورودی | 350±3.5 اهم |
| نام | سلول باربری پرتو برشی |
| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| عملکرد | اتصال نشانگر و ترازو |
| منبع برق | 110V-250V |
| نوع | مقیاس کف، مقیاس پلت فرم |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| استفاده | حسگر سلول بار سنجی |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نوع نصب | لودسل نوع فشرده سازی |
| توضیحات | پرتو برشی لودسل 500 کیلوگرمی 1T 2T |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | سنسور مصرف |
| ظرفیت | 1t |