| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 200 کیلو |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC ، 40/50 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | 304 فولاد ضد زنگ |