| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام | مقیاس های الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| نام | ترازوی توزین کف نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| دقت | 0.1 کیلوگرم |
| شماره مدل | BSAD |
|---|---|
| نام محصول | مقیاس نیمکت |
| نوع نمایش | LCD |
| اندازه سکو (میلی متر) | 300X400、400X500、500X600、600X600 |
| ظرفیت | 150/200/300/500 / 600kg |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| رنگ | خاکستری، قرمز، زرد، مشکی، آبی |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| پوشش مقیاس | فولاد ضد زنگ SUS304 |
| مواد مقیاس | فولاد کربن |
| بار رتبه بندی شده | 100 تا 800 کیلوگرم |
| دقت | 0.2 کیلوگرم |
| نام | ترازوی نیمکت الکترونیکی صنعتی |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| مواد | فولاد نرم |
| نام | ترازوی وزن دیجیتال صنعتی |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ملایم یا فولاد ضد زنگ 304 |