| نام | مقیاس پلت فرم الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشش داده شده یا نقاشی |
| رنگ | خاکستری، آبی، سبز، اختیاری |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED A12، T6 یا دیگر اختیاری |
| نام محصول | وزن چدن M1 |
|---|---|
| تراکم | 6.8-7.0g/cm3 |
| ارزش اسمی | 1000 کیلوگرم |
| کاربرد | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی کردن | جعبه چوبی |
| مورد | جعبه اتصال |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ پلاستیک |
| حالت اسکان | تنظیم تک یا ولتاژ |
| درجه ضد آب | IP66 |
| نوع سلول بار | آنالوگ |
| مواد | فولاد آلیاژی، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| نوع | لودسل بی سیم |
| رنگ | نقره |
| تضمین | 1 سال |
| نام | نشانگر وزن |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| تایپ کنید | ترمینال برای مقیاس شکل U ، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD |
| مواد | مورد پلاستیک |
| دقت | 300000 |
| منبع تغذیه | 220V 50HZ یا 110V 60HZ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید | سلول بار |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| نام محصول | وزن تست برای ترازو |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| کلاس | F1/F2/M1 |
| تراکم | 7.9-7.96kg/dm3 |
| قابلیت مغناطیسی | <0.05 |
| نام محصول | وزن کالیبراسیون |
|---|---|
| تراکم | 7.2 کیلوگرم بر سانتی متر مربع |
| درمان سطحی | نقاشی |
| برنامه | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته | کیسه پلاستیکی، جعبه مقوایی، جعبه تخته سه لا، پالت تخته سه لا |