| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام | ترازوی نیمکتی الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت | 100 کیلوگرم |
| نام | لودسل ZEMIC L6E3 |
| کلمات کلیدی | سلول لاود |
| Max. حداکثر Platform Size اندازه پلت فرم | 450 × 450 میلی متر |
| نام | میله های توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار رتبه بندی شده | 3T |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |