| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | نقاشی |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | AC220 ولت یا 110 ولت |
| نام | ترازوی کف صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| رنگ | رنگ خاکستری |
| مواد | فولاد کربن |
| کابل عرضه شده است | کابل محافظ 5 متری، کابل فلزی |
| نوع نمایش | A12، A12E یا اختیاری |
| نوع نمایش | ال سی دی / LED قرمز |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| رنگ | خاکستری، قرمز، زرد، مشکی، آبی |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 5 تن |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مادی | فولاد |
| بار دارای امتیاز | 300 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |
| نام | ترازو های صنعتی |
|---|---|
| رنگ | خاکستری، آبی، مشکی |
| رفتار | پودر پوشانده |
| مواد | فولاد کربن |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |