| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC 110V-220V |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع مقیاس | بازار ماهی غذاهای دریایی |
| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | پلاستیک |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نوع نمایشگر | LCD/LED |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC/DC 110V-220V |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع مقیاس | بازار ماهی غذاهای دریایی |
| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC 110V-220V |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع مقیاس | بازار ماهی غذاهای دریایی |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نام | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| ظرفیت | 15 کیلوگرم / 10 گرم |
| نام محصول | مقیاس نیمکت ضد آب |
|---|---|
| مدل | TCS-MINI |
| وزن | 3 ، 6 ، 7.5 ، 15 ، 30 ، 45 ، 60 کیلوگرم |
| دقت | 3000،7500،15000،30000 |
| حالت نمایش | لوله دیجیتال دو طرفه 21 میلی متر |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |