| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC 110V-220V |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع مقیاس | بازار ماهی غذاهای دریایی |
| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC 110V-220V |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع مقیاس | بازار ماهی غذاهای دریایی |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| نوع نمایشگر | LCD/LED |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC/DC 110V-220V |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع مقیاس | بازار ماهی غذاهای دریایی |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale type | seafood fish market |
| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| Rated load | 30kg |
| نوع نمایشگر | LCD/LED |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC/DC |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | پلاستیک |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| منبع برق | 110 ولت تا 240 ولت AC یا DC |
| نام | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| ظرفیت | 3 کیلوگرم، 7.5 کیلوگرم، 15 کیلوگرم، 30 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| منبع برق | 110 ولت تا 240 ولت AC یا DC |
| نام | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| ظرفیت | 30 کیلوگرم/5 گرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | پلاستیک |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |