| نوع | ترازو دیجیتال |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | LCD با نور پس زمینه |
|---|---|
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 160 گرم |
| دقت | 0.1 میلی گرم |
| واحدها | گرم، اونس، ct، پوند. |
| بار رتبه بندی شده | 15 تن |
|---|---|
| نوع نمایش | LED و LCD |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نوع | ترازو جرثقیل |
| مواد | آلومینیوم یا پلاستیک |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| نوع | تعادل دقیق، تعادل آزمایشگاهی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 300 گرم |
| دقت | 1 میلی گرم |
| نوع | مقیاس تعادل آزمایشگاهی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| نوع | ترازوی توزین آزمایشگاهی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| نام محصول | ترازوی توزین محور قابل حمل |
|---|---|
| نوع | ترازوی محور کامیون قابل حمل |
| نوع نمایش | 100 تا 240 ولت |
| شماره مدل | AS002C |
| استفاده | وزن محصول را وزن کنید |
| نام | ترازو کامیون قابل حمل |
|---|---|
| دقت | 50 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 20T |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| نوع | تعادل الکترونیکی دقیق |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| زمان تحویل | 15-20Days |
| بار رتبه بندی شده | 30 تن |
|---|---|
| نوع نمایش | LED و LCD |
| منبع برق | 220 ولت/110 ولت |
| نوع | ترازوی جرثقیل بی سیم |
| محل منبع | چین |