| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 1500 گرم |
| دقت | 0.1 گرم |
| واحدها | گرم، اونس، ct، پوند. |
| نوع | تعادل الکترونیکی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| نوع | ترازنامه تحلیلی الکترونیکی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 200 گرم |
| دقت | 0.0001 گرم |
| نوع نمایش | LCD |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC (100-240V 50HZ / 60HZ) |
| دارای امتیاز | 1500 گرم |
| دقت | 0.1 گرم |
| واحدها | g ، اوز ، CT ، lb. |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110 ولت/220 ولت ، باتری قابل شارژ AC/DC |
| اندازه کارتن اصلی | 69*45.5*47cm |
| مادی | فولاد ضد زنگ، آهن |
| مواد تابه | فولاد ضد زنگ |
| نوع | ترازو دیجیتال |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نام | تعادل توزین آزمایشگاهی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250V |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | فشار سنج دقیق |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| نوع | ترازوی توزین رومیزی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 31 کیلوگرم |
| دقت | 1 گرم |
| نام | ترازوی وزن دیجیتال صنعتی |
|---|---|
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ملایم یا فولاد ضد زنگ 304 |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 100 گرم |
| دقت | 0.1 میلی گرم |
| واحدها | گرم، اونس، ct، پوند. |