| مواد | فولاد با روکش پودر |
|---|---|
| رنگ | قرمز ، سبز ، آبی ، زرد ، سیاه |
| دقت | 500 گرم ، 1 / 3000-1 / 6000 |
| تایپ کنید | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال سی دی LED |
| نام | ترازو های پالت |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| نام محصول | ترازوی توزین محور قابل حمل |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD 6 رقمی 25 میلی متری با نور پس زمینه |
| مواد پلت فرم | آلومینیوم مخصوص |
| شماره مدل | AS002 |
| استفاده | وزن محصول را وزن کنید |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| نام | ترازو های پالت |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| نام | ترازوی توزین نیمکتی الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | ۳۰۰۰ کیلوگرم |
| نام | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | فولاد با روکش پودری |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | جک پالت برقی |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |