| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| ماده | جعبه اتصال فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| حالت اقامت | تنظیم یا ولتاژ تکی |
| درجه ضد آب | IP67 |
| نوع سلول بارگذاری | آنالوگ یا دیجیتال |
| نام | ترازوی تمام الکتریکی پالت تراک |
|---|---|
| ظرفیت | 3T |
| نوع | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | 220 ولت / 110 ولت |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| عملکرد | اتصال نشانگر و ترازو |
| منبع برق | 110V-250V |
| نوع | مقیاس کف، مقیاس پلت فرم |
| نام | واگن برقی پالت دستی |
|---|---|
| رنگ | قرمز ، سبز ، آبی ، زرد ، سیاه |
| دقت | 500 گرم ، 1 / 3000-1 / 6000 |
| تایپ کنید | مقیاس آسانسور کامیون |
| نوع نمایش | ال سی دی LED |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |