| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 60 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | سنسور فشار |
| نام | لودسل کم نیروی |
| نام محصول | وزن چدن M1 |
|---|---|
| تراکم | 6.8-7.0g/cm3 |
| ارزش اسمی | 1000 کیلوگرم |
| کاربرد | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی کردن | جعبه چوبی |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| مادی | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| نظریه | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | سنسور فشار |
| نام | لودسل کم نیروی |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | سنسور فشار |
| نام | لودسل کم نیروی |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | سنسور مصرف |
| نام | سلول باربری پرتو برشی |