| شماره مدل | XK315A1-13 |
|---|---|
| ابعاد | 255 170 170 130 130 میلی متر |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | LCD |
| تایپ کنید | ترمینال برای مقیاس شکل U ، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD |
| مواد | مورد پلاستیک |
| دقت | 300000 |
| منبع تغذیه | 220V 50HZ یا 110V 60HZ |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نام | نشانگر ترازو |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | نشانگر ترازو |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| برانید بالا | 4X350Ω/8X700Ω |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | نشانگر ترازو |
|---|---|
| نوع نمایش | LED |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| برانید بالا | 4X350Ω/8X700Ω |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع نمایش | LED و LCD |
| منبع برق | 220 ولت / 50 هرتز |
| نوع | ترازو جرثقیل |
| جزئیات بسته بندی | کارتن/جعبه چوبی |
| بار رتبه بندی شده | 15 تن |
|---|---|
| نوع نمایش | LED و LCD |
| منبع برق | 220 ولت / 50 هرتز |
| نوع | ترازو جرثقیل |
| جزئیات بسته بندی | کارتن/جعبه چوبی |