| نام محصول | نشانگر وزن چاپگر داخلی |
|---|---|
| نوع نمایش | LED/LCD |
| مواد | ABS |
| منبع برق | AC 110-240V DC 5V |
| حساسیت سلول بار | 1.5 ~ 3 میلی ولت / ولت |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| نوع | ترمینال برای مقیاس U شکل، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | ال ای دی قرمز 6 رقمی 20.2 میلی متری |
| مواد | مسکن پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای مقیاس U شکل، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | ال ای دی قرمز 6 رقمی 20.2 میلی متری |
| مواد | مسکن پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای مقیاس U شکل، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | ال ای دی قرمز 6 رقمی 20.2 میلی متری |
| مواد | مسکن پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام محصول | نشانگر وزن گیری دیجیتال Yaohua نشانگر مقیاس وزن |
|---|---|
| مسکن | مسکن پلاستیکی |
| عملکرد | محاسبات قیمت یا شمارش اختیاری |
| کلاس دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| شماره مدل | سری XK315A1-23 |
|---|---|
| ابعاد | 255 × 170 × 130 میلی متر |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| بسته بندی | مقوا |
| نوع نمایش | LED |
| نام محصول | شاخص وزن توزین دیجیتال Yaohua |
|---|---|
| مسکن | محفظه پلاستیکی |
| عملکرد | محاسبه قیمت یا شمارش اختیاری |
| کلاس دقت | 300000 |
| منبع تغذیه | 220V 50HZ یا 110V 60HZ |
| نوع | ترمینال برای مقیاس U شکل، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | ال سی دی 6 رقمی 25.4 میلی متری |
| مواد | مسکن پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترمینال برای مقیاس U شکل، مقیاس کف |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |