| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | انتقال فشار |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | برای وزن کردن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نظریه | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار دارای امتیاز | 100 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تئوری | انتقال فشار |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نظریه | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار دارای امتیاز | 100 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نظریه | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار دارای امتیاز | 100 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| خروجی ایمپدا | 350±5 Ω |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| مقاومت ورودی | 410±15Ω |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |