| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | ترازو نیمکت توزین |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| خارج از سیم | 4 سیم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | مقیاس وزن |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| خارج از سیم | 4 سیم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تئوری | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نظریه | استرین گیج |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استفاده | سنسور فشار |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| مقاومت ورودی | 350±3.5 اهم |
| اضافه بار ایمن | ≤150٪ FS |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |