| نوع | مقیاس پلت فرم |
|---|---|
| مواد | فولاد کارتن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| ساختار | پرتو U قوی و جوش خوب |
| شاخص | اقتصادی؛ عمومی؛ دقت بالا اختیاری |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| نام | کامیون پالت برقی |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| بار رتبه بندی شده | ۳۰۰۰ کیلوگرم |
| نوع | ترازو نیمکت |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | ۳۰۰۰ کیلوگرم |
| نام | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| نام | ترازو وزن پلت فرم |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | آبی |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| نوع | ترازو سکوی توزین |
|---|---|
| مواد | فولاد کارتن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 500 کیلوگرم تا 5 تن |
| شاخص | اقتصادی؛ عمومی؛ دقت بالا اختیاری |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| نوع | ترازو سکوی توزین |
|---|---|
| مواد | فولاد کارتن یا فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلوگرم |
| شاخص | اقتصادی؛ عمومی؛ دقت بالا اختیاری |
| نوع نمایش | LED/LCD |