| نام | باسکول ترازوی کامیون |
|---|---|
| دقت | 20 کیلوگرم |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| منبع تغذیه | 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 100 تن |
| نام | ترازوی کف توزین صنعتی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مواد | فولاد الگوی ضد لغزش، فولاد ملایم |
| منبع برق | 110-220 ولت (AC) |
| نام | ترازو کف فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| کابل عرضه شده است | کابل محافظ 5 متری، کابل فلزی |
| نوع نمایش | A23P، A9.A12E، یا اختیاری |
| نام | ترازوهای نیمکتی با دسته منطقی |
|---|---|
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| مواد | جنس فولاد کربن با پوشش فولادی ضد زنگ |
| کابل عرضه شده است | کابل لودسل |
| نوع نمایش | T7+E،A12E یا اختیاری |
| نوع نمایش | نمایشگر دیجیتال LED |
|---|---|
| زمان واکنش پایدار | پنج ثانیه |
| جعبه اتصال | نوع فولاد ضد زنگ |
| نام | ترازو الکتریکی برای ترازو وسایل نقلیه |
| مواد | فولاد کربن / AG700L/1000L/1200L |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| نام | کامیون پالت برقی |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |