| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| نام | ترازو توزین کامیون پالت |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد با روکش پودری |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | ترازو توزین کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| نام محصول | ترازوی وزن نیمکتی از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| درمان سطح | جلا داده شده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| نام محصول | ترازو سکوی نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| s درمان سطحی | پودر پوشانده |
| رنگ بدنه مقیاس | خاکستری، آبی، مشکی، |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| مواد | فولاد با روکش پودری |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | ترازو توزین کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |