| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | 304 فولاد ضد زنگ |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام | شاخص نمایش وزن |
|---|---|
| نوع نمایش | LED سبز |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| خروجی ایمپدا | 350±5 Ω |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| مقاومت ورودی | 410±15Ω |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازو الکترونیک فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رفتار | اتمام برس |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| نام | ترازوی نیمکتی الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 800 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ساختار | قاب مستطیل |
| سکو | 304 فولاد ضد زنگ |