| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ کامل 304 |
| نوع نمایش | A12SS یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 3T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تئوری | انتقال فشار |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام | ترازو دیجیتال |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ |
| نوع نمایش | LED سبز / LCD / LED قرمز |
| مواد | فولاد کربن |
|---|---|
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، زرد، مشکی |
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون بلند |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| شماره مدل | SKC |
|---|---|
| نوع نمایش | LCD/LED |
| مواد | فولاد کربن / فولاد ضد زنگ |
| دقت | 0.1 گرم / 1 گرم / 10 گرم / 50 گرم |
| نام محصول | ترازو نیمکت |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | فولاد کربن |
| نام | میله ها |
|---|---|
| درمان | روکش پودر |
| رنگ | خاکستری، قرمز، مشکی، آبی |
| مادی | فولاد کربن یا 304SUS |
| بار دارای امتیاز | 3T |