| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | ترازوی وزن ضد آب |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | 304 فولاد ضد زنگ |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| منبع برق | 110/220VAC، 50/60 هرتز |
| نوع نمایش | LED/LCD |
| ماده | ترازو نیمکت دیجیتال |
| سکو | 304 فولاد ضد زنگ |
| نام | میله های توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | اتمام برس |
| مواد | 304SUS |
| منبع برق | 110 ولت تا 240 ولت |
| نوع نمایش | اختیاری |
| نام | کامیون پالت برقی |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نوع | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| نام | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| پوشش مقیاس | فولاد ضد زنگ SUS304 |
| مواد مقیاس | فولاد کربن |
| بار رتبه بندی شده | 100 تا 800 کیلوگرم |
| دقت | 0.2 کیلوگرم |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 800 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |