| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | سلول بارگذاری |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | برای وزن کردن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازوی توزین کف نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| دقت | 0.1 کیلوگرم |
| نوع نمایش | نمایشگر دیجیتال LED |
|---|---|
| زمان واکنش پایدار | پنج ثانیه |
| جعبه اتصال | نوع فولاد ضد زنگ |
| نام | ترازو الکتریکی برای ترازو وسایل نقلیه |
| مواد | فولاد کربن / AG700L/1000L/1200L |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 200 کیلو |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |