| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع نمایش | ال سی دی / LED قرمز |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نوع نمایش | ال سی دی / LED قرمز |
|---|---|
| منبع برق | AC/DC |
| نوع | مقیاس محاسبه قیمت |
| مواد | تابه استیل ضد زنگ یا تابه ABS |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | مقیاس وزن |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| خارج از سیم | 4 سیم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | سلول بارگذاری |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| Name | stainless steel platform scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | سلول بارگذاری |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |