| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام | ترازو توزین گاو |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| رنگ | خاکستری، قرمز، سیاه، زرد |
| مواد | فولاد کربن یا 304SUS |
| کلاس دقت | OIML III |
| نام | مقیاس های الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| نام | ترازوی نیمکتی الکترونیکی |
|---|---|
| رفتار | پودر پوشانده |
| منبع برق | AC 220 ولت / 50 هرتز یا 110 ولت / 60 هرتز |
| نوع نمایش | LCD/LED |
| دمای کار | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | سلول بارگذاری |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | مقیاس وزن |
| تعادل صفر | ± 1.0 % RO |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| نوع | ترمینال برای ترازو کف، ترازو نیمکت |
|---|---|
| نوع نمایشگر | LED |
| مواد | مورد استیل ضد زنگ |
| دقت | 300000 |
| منبع تغذیه | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 30 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |