| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نام محصول | وزن چدن M1 |
|---|---|
| تراکم | 6.8-7.0g/cm3 |
| ارزش اسمی | 1000 کیلوگرم |
| کاربرد | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی کردن | جعبه چوبی |
| نام | واگن برقی پالت دستی |
|---|---|
| رنگ | قرمز ، سبز ، آبی ، زرد ، سیاه |
| دقت | 500 گرم ، 1 / 3000-1 / 6000 |
| تایپ کنید | مقیاس آسانسور کامیون |
| نوع نمایش | ال سی دی LED |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 800 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |