| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام | نشانگر وزن |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| نام | نشانگر وزن |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| نوع | نوع ستون |
| خارج از سیم | 4 سیم |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| خروجی ایمپدا | 350±5 Ω |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| مقاومت ورودی | 410±15Ω |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نوع | ترازو نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 2.0mv/v+5% |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |