| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| دقت | 500 گرم، 1/3000-1/6000 |
| نام | مقیاس کامیون پالت |
| نوع نمایش | ال ای دی ال سی دی |
| منبع برق | باتری قابل شارژ 6V/4AH |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 1T~5T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 1T~5T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 1T~5T |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| نام | ترازو کف با مشخصات پایین |
|---|---|
| مقیاس رنگ | خاکستری، سیاه، زرد، |
| نوع نمایش | A12 یا اختیاری دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| منبع برق | 110 ولت/220 ولت |
| شماره مدل | BSAD |
|---|---|
| نام محصول | مقیاس نیمکت |
| نوع نمایش | LCD |
| اندازه سکو (میلی متر) | 300X400、400X500、500X600、600X600 |
| ظرفیت | 150/200/300/500 / 600kg |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |