| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد | وزن |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| تابع | وزن |
| خروجی دارای امتیاز | 1,000,000 |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| خروجی ایمپدا | 350±5 Ω |
| خروجی رتبه بندی شده | 1,000,000 |
| مقاومت ورودی | 410±15Ω |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| نام محصول | وزن تعادل کلاس M1، وزن، وزن چدن در مقیاس، وزن تست جرثقیل |
|---|---|
| تراکم | 7.2 کیلوگرم بر سانتی متر مربع |
| درمان سطحی | رنگ آمیزی |
| کاربرد | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته | کیسه پلاستیکی، جعبه مقوایی، جعبه تخته سه لا، پالت تخته سه لا |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 410±15 Ω |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نام محصول | کلاس M1 وزن توازن،وزن،وزن ترازو،وزن آهن ریخته،وزن آزمایش برای جرثقیل |
|---|---|
| تراکم | 7.2 کیلوگرم بر سانتی متر مربع |
| درمان سطح | نقاشی |
| درخواست | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی | کیسه پلاستیکی، جعبه مقوایی، جعبه تخته سه لا، پالت تخته سه لا |
| نام محصول | وزنه های چدنی M1 |
|---|---|
| ماریال | آهن ریخته |
| درمان سطح | نقاشی |
| درخواست | برای تست مقیاس و تعادل |
| بسته بندی | پالت چوبی |