| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع | مقیاس تعادل آزمایشگاهی |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-250 ولت |
| نوع نمایش | صفحه نمایش ال سی دی |
| سنسور | کرنش سنج با دقت بالا s |
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 800 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | تولید کننده |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 800 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 600 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| بار رتبه بندی شده | 300 کیلوگرم |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 150 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |