| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نام محصول | مقیاس سکوی نیمکتی |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC:220V/50HZ،DC:6V/4AH |
| خدمت | OEM |
| نوع نمایش | صفحه LCD |
|---|---|
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 100 گرم |
| دقت | 0.1 میلی گرم |
| واحدها | گرم، اونس، ct، پوند. |
| نام | نشانگر وزن |
|---|---|
| نوع نمایش | صفحه LCD |
| مواد | کیس پلاستیکی |
| دقت | 300000 |
| منبع برق | 220 ولت 50 هرتز یا 110 ولت 60 هرتز |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه پلت فرم توصیه شده | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| امپدانس عایق | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| استفاده | مقیاس وزن |
| عملیاتی | -20℃~+60℃ |
| نوع نمایش | LED |
|---|---|
| نوع | مقیاس تعادل تحلیلی |
| منبع برق | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| بار رتبه ای | 610 گرم |
| دقت | 0.1 گرم |
| مادی | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| نظریه | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | سنسور فشار |
| نام | لودسل کم نیروی |
| مواد | فولاد آلیاژی، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تئوری | سنسور مقاومت |
| خروجی | سنسور آنالوگ |
| استفاده | وزن کردن |
| کلاس آب بندی | IP67-IP68 |
| نام محصول | مقیاس پلتفرم نیمکت |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ 304 |
| بار رتبه بندی شده | 100 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC: 220V/50Hz ، DC: 6V/4AH |
| خدمت می کند | OEM |